Maak kennis met onze collega Amin Deamergi

Amin woont sinds 1998 in Nederland en heeft na een lange tijd in de IT gewerkt te hebben besloten zich te laten omscholen tot jobcoach. Hij wilde graag met mensen werken en andere vluchtelingen een helpende hand bieden. In 2022 heeft hij de opleiding tot jobcoach bij Combo Emenomy afgerond en daarna is hij opzoek gegaan naar een baan als jobcoach. Deze heeft hij gevonden bij Base to Work en inmiddels is Amin bij verschillende projecten betrokken. Amin spreekt naast Nederlands ook Arabisch en kent de verschillende culturen goed.

Actueel

Meer nieuws

Aan de slag bij Dorcas!

Aan de slag bij Dorcas!

In februari jl. is ons activatietraject gestart in Emmen. Opnieuw mogen wij kandidaten activeren om deel te nemen in de samenleving!

Lees dit artikel

Workshop interculturele communicatie op het Windesheim!

Vandaag waren collega’s Marijn en Tiemen te gast op het Windesheim in Zwolle om een workshop te geven.

Lees dit artikel

Semere en Suuvejan gestart met de opleiding tot fietsmonteur!

Op de foto zijn Semere en Suuvejan te zien. Zij zijn onlangs gestart met het voorschakeltraject basis fietstechniek van het Deltion College.

Lees dit artikel

Gastles interculturele communicatie Deltion College

Afgelopen week waren onze collega's Marijn en Tiemen aanwezig op het Deltion College om een gastles te geven over interculturele communicatie.

Lees dit artikel

Share this page

Vul hieronder jouw gegevens in en het e-mailadres van de persoon waarmee je deze pagina wilt delen.